מעגלים פתרונות מיגון ובקרה מתקדמים

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

מערכות אבטחה – מערכת אזעקה

מערכת אזעקה לבית ולעסק

מערכות האזעקה האלקטרוניות לבית או לעסק אותן אנו מתקינים נחשבות למובילות ולמתקדמות ביותר בעולם, ועליהם נמנות מערכות האזעקה של רוקונט, פימא, ויסוניק עורב ועוד. מערכות אזעקה קוויות ומערכות אזעקה אלחוטיות, ידועות בעיקר באמינותן הגבוהה, עמידתן בתקנים וסטנדרטים בינלאומיים, והן מתאפיינות בהיותן ידידותיות למשתמש ולמתקין גם יחד.
ביכולתן של מערכות האזעקה המתקדמות שאנו משווקים ומתקינים לשלוח התראה בזמן אמת למכשיר הטלפון הנייד, וכך מתאפשר מעקב תמידי ושליטה במתרחש בכל זמן ובכל עת.
התקנת מערכות אזעקה בבית או בעסק מלווה בהנפקת אישורים בדבר הימצאות האזעקה במקום ותקינותה, שברוב המקרים הם בבחינת דרישת חובה של חברת הביטוח המחייבת אבטחת מערכת אזעקה. האישורים ניתנים לאחר התקנת מערכת האזעקה ומונפקים על ידי החברה גם על בסיס שנתי, וזאת בהתאם לדרישות פוליסת הביטוח המתחדשת משנה לשנה.
התקנתן ותפעולן הפשוט והנוח של מערכות האזעקה האיכותיות איתן אנו עובדים, יחד עם הידע המקצועי וסטנדרט השירות הגבוה, מעמידים אותן כבחירה האיכותית, המקצועית והאולטימטיבית, הן עבור המגזר הפרטי והן עבור המגזר העסקי, ויאפשרו לכם להרגיש מוגנים ורגועים…

יצרני מערכות אזעקה מובילים בישראל: קבוצת ריסקו, פימא, ויסוניק

מערכת אזעקה קווית ואלחוטית עם יכולות רבות

מערכת אזעקה קווית ואלחוטית עם יכולות רבות